ИП Дизайн студія Миколи Вороніна 

Львов

Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Я хочу тут работать
×

ИП Дизайн студія Миколи Вороніна 

Дизайн студія Миколи Вороніна

Історія заснування

Історія студії розпочалась у 2006 році, коли засновник та власник студії Микола Воронін розпочав професійну діяльність на лані фріланс дизайну. Протягом двох років Микола виконав низку успішних проектів і вніс істотний вклад в розвиток декількох починаючих підприємств Львівщини. У 2009 році студія з «фріланс» переродилася в повноцінну організацію. До колективу студії приєднались талановиті програмісти та дизайнери. На даний момент студія веде активну політику розвитку та розширення напрямків діяльності і запрошує усіх творчих, креативних та математичних (програмістів ;) ) людей до співпраці.

Наші цілі

З самого початку ми ставили собі за правило одну річ: виконувати якісно та професійно. На даний момент ми внесли ще одну поправку: виконувати завдання настільки професійно, що б наш продукт (буклет, листівка, веб сайт чи торгова марка) був комерційно успішним проектом. Адже, за нашими переконаннями, саме це є одним з найважливіших критеріїв оцінки успішності дизайну. Таким чином, можна підсумувати і з впевненістю сказати, що нашою ціллю є:

Створення повноцінного якісного дизайнерского продукту, який допоможе підприємству в отриманні прибутків та процвітанні.

Команда

Ми дружній колектив професіоналів своєї справи. Кожен з нас є фанатом свого напрямку роботи і отримує величезне задоволення від своєї роботи.