Статьи

Вебінар «Talent Mix: Формування та навчання кадрового резерву» – 20.03.2019

Вебінар «Talent Mix: Формування та навчання кадрового резерву» – 20.03.2019

Коли:

20 березня 2019 року, середа, о 16:00

Тема:

Talent Mix: Формування та навчання кадрового резерву

Спікер:

Єлєна Бєлкіна, Head of HR BILLA Україна

Про спікера:

Єлєна – експерт HR-галузі із 10-річним досвідом. За період роботи в одному з великих європейських банків успішно реалізувала проект по створенню кадрового резерву і його управлінням. У рамках цього проекту Єлєна розробила і впровадила програми розвитку талантів; програми вдосконалення управлінських навичок і побудови корпоративної культури, проект по оцінці персоналу, впровадила систему внутрішнього навчання. Під час роботи в іншому банку Єлєна розробила і впровадила систему управління по цілям і проект по оцінці та дослідженню факторів робочої мотивації і морально-психологічного клімату в компанії.

Сьогодні Єлєна займається питаннями корпоративної культури, утримання співробітників, віддаленого менеджменту, розвитку кадрового резерву і лідерських компетенцій у співробітників.

На вебінарі:

Спікер познайомить слухачів із практичним досвідом, як працювати з кадровим резервом, розповість, які підходи працюють, а які – ні, а також відповість на питання учасників.

Основні ідеї заходу:

• сучасний бізнес будь-якого напрямку постійно шукає нові способи і ресурси для оптимізації і збільшення ефективності своїх процесів. Компаніям все складніше і складніше конкурувати в сфері технологій, фінансів та продуктової лінійки – вони стають все більше і більше доступними, і, як наслідок, однаковими. Значить, головною можливістю отримання конкурентної переваги стає персонал, його кваліфікація і ставлення до роботи

• будь-який керівник або власник компанії вважає за краще бачити висококваліфікованих фахівців на ключових позиціях, які будуть ефективно працювати, приносити прибуток і залишатися лояльними до даної компанії

• щоб знайти таких співробітників і потім утримати у вас є дві опції: купувати або точніше перекуповувати таких фахівців на ринку праці чи розвивати і навчати своїх, іншими словами – створювати свій кадровий резерв. Який з цих двох шляхів ефективніший згідно практики і досвіду роботи з кадровим резервом?

Вебінар безкоштовний!

Ми не обмежуємо кількість учасників, тож на вебінар можуть реєструватися всі працівники HR-підрозділу.

Тривалість вебінару – 1,5 години

Запис вебінару доступний не буде. Просимо планувати свій час заздалегідь.

Якщо у вас вже зараз з’явились питання пов’язані з темою вебінару, будь ласка, пишіть їх на нашу офіційну сторінку у Facebook.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти:

• в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua

• на сторінці в Facebook: HeadHunter Україна - провайдер комплексних HR-рішень

• у каналі @recrutoria в Telegram

До зустрічі у четвер, 14.03.2019 о 16:00!

Вакансии дня

Комментарии